Noční obloha
Ochrana údajů
Jak se to má s osobními údaji a jejich ochranou na našem webu?

V prvé řadě máme osobní údaje, které máme od vás. Když se zaregistrujete, potřebujeme znát vaše jméno, příjmení a e-mailovou adresu, což nám slouží k tomu, abychom mohli ověřovat účast na jednotlivých akcí v rámci Noci práva. Vaši e-mailovou adresu používáme primárně k tomu, vás mohli upozornit a kontaktovat případě jakýchkoliv změn v organizaci Noci práva nebo akce, na kterou jste přihlášení. Registraci na našem webu můžete použít také propojením se svým Facebookovým účtem. Tím si zjednodušíte svůj registrační proces, protože si všechny potřebné informace vezmeme přímo z něj.

Kromě toho používáme analytické nástroje Google Analytics a marketingové nástroje Google AdWords a Facebook Pixel. Díky nim zjišťujeme, jak uživatelé používají náš web a jestli naplňuje jejich i naše potřeby. Veškeré informace tak získáváme pouze proto, abychom dále zlepšovali naše služby a dále také proto, abychom naši akci co nejvíce zpropagovali a dozvědělo se tak o ní co nejvíce lidí.

Náš web používá tzv. cookies. Jsou to malé „drobečky“ počítačového kódu, které se uloží na vašem počítači. Podle toho náš web pozná, že se jedná stále o vás. Bez nich by náš web nefungoval tak dobře, jak funguje. To, jestli se cookies mohou ve vašem počítači ukládat nebo ne, si ale určujete sami. Můžete tak učinit v nastavení svého internetového prohlížeče.

Přístup k vašim osobním údajům máme pouze my. Osobní údaje nikomu nepředáváme a neprodáváme. V tomto nikdy nezklameme vaši důvěru. Do naší databáze uživatelů mají přístup pouze lidé, kterým věříme a o jejichž důvěryhodnosti se pravidelně přesvědčujeme. Jsme nezisková organizace a často nám pomáhají i třetí subjekty. Často nám pomáhají nastavit komunikační kanály tak, aby se naše kurzy dostaly k co nejvíce lidem, nebo nám pomáhají s údržbou a nastavením serverů. Tyto společnosti ke své činnosti občas přístup k databázi potřebují, nebo k ní přístup ze své povahy mají (např. právě když nám spravují naše servery). Platí ale to, co již bylo uvedeno výše. Databázi uživatelů mohou užívat čistě jen ke zlepšování našich služeb a komunikace. Užívání osobních údajů k čemukoliv jinému mají výslovně zakázané.

Pro účely rozesílání emailových upozornění využíváme nástroj třetí strany, kde je nutné uložení jména a emailové adresy na servery této společnosti sídlící v USA. Tato společnost je zavázána tato data bezpečně uschovat a nikdy je nevyužít pro vlastní komerční i nekomerční účely. Tato společnost nemá přístup k jiným osobním či jiným údajům.

Provozovatelem tohoto webu je Nugis Finem, z.s., nezisková organizace věnující se inovacím ve vzdělávání. Více se o nás můžete dozvědět na adrese www.nugisfinem.org. Pokud máte jakékoliv dotazy či žádosti, ať už se to týká ochrany osobních údajů či čehokoliv dalšího, neváhejte se na nás obrátit na e-mailové adrese info@nugisfinem.org.