Křest knihy Dostalíkovy hlášky

Začátek: 6.3.2020 18:00
Konec: 6.3.2020 19:00
Kapacita: 120
Počet účastníků: 16
Omezení fronty: 30
Počet lidí ve frontě: 0
Konec rezervace: 5.3.2020 23:59
Místo konání: Atrium - Fakulta sociálních studií

O co se jedná

Obrázek k události

Kniha, na kterou celý právnický svět čekal, je konečně tu!

Každý z velkých římských právníku a myslitelů se do historie zapsal nějakým významným dílem. Je proto na čase, aby se i doc. Petr Dostalík zapsal do historie knihou, která nemá obdoby. Kniha Dostalíkovy hlášky: Fragmenta Dostalíkova je počinem jednoho vysokoškolského pedagoga, jednoho absolventa a dvou studentů

Každý student právnické fakulty v České republice dozajista zná facebookovou stránku Dostalíkovy hlášky, která si za celou dobu svojí existence našla téměř 3000 sledujících ze všech koutu naší země. Dostalíkovy hlášky jsou opravdovým virálním fenoménem, který už od roku 2011 baví svými odposlouchanými hláškami, historkami a postřehy z hodin s doc. Petrem Dostalíkem celou právnickou komunitu.

Kniha, kterou k koedici vydalo Nakladatelství a vydavatelství Ondřej Kočan v koedici s Nugis Finem Publishing, byla již pokřtěná v Plzni a v Olomouci. Na Brno se ale ještě nedostalo. Noc práva se zdá být skvělou příležitostí, jak to napravit. Všichni fanoušci pana docenta a jeho hlášek se můžou těšit na křest, autorské čtení těch nejlepších mouder Fragment Dostalíkových a samozřejmě autogramiády.

V rámci čeho se to koná

Večer a noc plné přednášek, divadelních představení, promítání a exkurzí. Popularizujeme právo pro veřejnost a vytváříme příležitost pro setkání právnické obce. V Brně jsme si pro vás připravili následující program: