Debata s Janem Grolichem, hejtmanem Jihomoravského kraje

Typ: Online - Přednáška
Místo konání: Online

O co se jedná

Obrázek k události

Jan Grolich se ve svých 26 letech stal starostou obce Velatice. Od roku 2020 se stal hejtmanem Jihomoravského kraje. Z této pozice ho potkaly již dvě krizové události. První z nich je pandemie koronaviru, druhou pak tornádo na Břeclavsku a Hodonínsku.

Debata s hejtmanem vedená Johnem A. Gealfow je rozdělená do třech oblastí, a to 1) krizové řízení v praxi, 2) role právnického vzdělání v politice, 3) komunikace politiků v 21. století.

Největší pozornost je věnována právě krizovému řízení, a to právě s ohledem na výzvy, které společnost v posledních dvou letech potkaly. Jak vypadá krizové řízení v praxi? Jak vypadá zákulisí při řešení krizových situací? V jakém stavu jsou naše strategie krizového řízení? Jaká opatření připravuje Jihomoravský kraj v reakci na události posledních let?

V rámci čeho se to koná

I letos jsme se rozhodli, že festival Noc práva nabídne svým návštěvníkům program alespoň v redukované podobě online. Připravili jsme si pro vás přednášky, debaty a nemůže chybět ani každoroční kulturní prvek. Jsme moc rádi, že i letos můžeme být s vámi.

Tato událost už bohužel skončila